Freestylové kolobežky Chilli

Pridané: 10.12.2020 16:19:34 Počet zobrazení: 67

10 December 2020

Kolobežky Chilli patria medzi prémiové freestylové kolobežky a sú určené pre všetky vekové kategórie a všetky úrovne zručnosti. Pre lepšiu orientáciu sa rozdelujú na Allstar - pre začiatočníkov a pokročilých (modely Base + Rocky, Reapera, Reaper Reloaded) a Riders Choice - pre pokročilých a profesionálov (modely Zero a SubZero). Ich bohaté portfólio obsahuje niekoľko obľúbených modelových rád.

Freestylové kolobežky Chilli

Chilli Base + Rocky


Úroveň jazdca - pre začiatočníkov. Kolobežky Chilli Pro Base alebo Chilli Pro Rocky sú základnými modelmi a ponúkajú začínajúcim jazdcom možnosť vyskúšať si svoju prvú kaskadérsku kolobežku bez kompromisu kvality alebo bezpečnosti.

Chilli Reaper


Úroveň jazdca - pre začiatočníkov a pokročilých. Skvelá všestranná freestylová kolobežka s bezkonkurenčným pomerom cena / výkon pre začiatočníkov i stredne pokročilých používateľov. Reaper je extrémne robustná a napriek tomu dostatočne ľahké, aby sijazdec zvládol všetky predstaviteľné triky. Vyrobené z prémiových materiálov v špičkovom dizajne.

Chilli Reaper Reloaded


Úroveň jazdca - pre pokročilých. Reaper Reloaded je všestranná freestylová kolobežka pre stredne pokročilých i profesionálnych jazdcov. Kolobežka Reaper Reloaded vychádza z modelu Reaper. Je však o niečo väčší - má širšie dosku, vyššie riadidlá a väčšie kolieska. Je určená pre tých, ktorí chcú ísť na ďalšiu úroveň.

Chilli SubZero


Úroveň jazdca - pre profesionálov. Freestylová kolobežka SubZero je z rady "Riders Choice". Jedná sa o kolobežky navrhovanej profesionálnymi jazdcami pre profesionálnych jazdcov. Vďaka hliníkovým dielom je SubZero veľmi ľahká, zároveň robustne navrhnutá. Nie je pre každého. Jazdec na SubZero by už mal vedieť minimálne základy na freestylovej kolobežke.

Reaper Grim Reaper Ocean

Prihlásenie