Predstavujeme vylepšenú kolobežku Mini Deluxe LED

Pridané: 4.4.2020 12:00:00 Počet zobrazení: 624

04 Apríl 2020

Starostlivo prepracovaná klasická kolobežka s vylepšenými funkciami tak, aby sa vytvorila neprekonateľná zábava pre deti. Kolobežka Mini Deluxe LED obsahuje 2 predné LED kolieska. Každé koliesko má biele svetlo, ktoré sa rozsvieti počas jazdy.

Predstavujeme vylepšenú kolobežku Mini Deluxe LED

Technológia LED znamená, že nie je potrebné sa starať o výmenu / dobíjanie batérií, pretože svetlá svietia pri induktívnom nabíjaní. Kolobežka s rozsvietenými kolesami pre mnoho zážitkou z kolobežkovania.

Tak ako pôvodný model Mini Deluxe aj Mini Deluxe  LED bola vyvinutá v spolupráci so švajčiarskymi lekárskymi expertmi a je určená predškolským deťom vo veku od 2 do 5 rokov.
Jedná sa o športovú hračku, ktorá nielen podporuje pohyb a cvičenie, ale vďaka špeciálnemu mechanizmu pomáha deťom zlepšiť rovnováhu, koordináciu a motorické zručnosti.

Detská kolobežka Mini Micro Deluxe je troj-koliesková a to z dôvodu dobrej stability a ergonómie pri odraze. Predné dve kolieska sú osadené LED svetlami, ktorá nepotrebujú batériu a ktoré začnú svietiť vo chvíli, keď sa kolobežka rozbehne. Predné kolieska sú väčšie (120 mm) a to z dôvodu lepšieho prekonávania nerovností. Zadné koliesko je menšia (80 mm) a je umiestnené uprostred tak, aby neprekážalo nohe aj pri veľkom odraze.

Prihlásenie