Kolobežka Micro Mini Deluxe Pink LED

Kolobežka Micro Mini Deluxe Pink LED

Hodnotenie produktu: 3.67/5 (3x)

Vaše hodnotenie:

NOVINKA

Mini Micro Deluxe LED je detská kolobežka s tromi kolieskami, kde predné 2 kolieska majú LED svetlá. Je určená pre deti od cca 2 rokov a váhou do 35 kg. Má špeciálny mechanizmus zatáčania, ktorý rozvíja rovnováhu a koordináciu pohybov u detí.

94,05 € s DPH

99 € s DPH Zľava 4,95 €

Dostupnosť: Skladom

Detská kolobežka Mini Micro Deluxe bola vyvinutá v spolupráci so švajčiarskymi lekárskymi expertmi a je určená predškolským deťom vo veku od 2 do 5 rokov.
Jedná sa o športovú hračku, ktorá nielen podporuje pohyb a cvičenie, ale vďaka špeciálnemu mechanizmu pomáha deťom zlepšiť rovnováhu, koordináciu a motorické zručnosti.

Riadiaci tyč je výškovo nastaviteľná v rozsahu od 48 do 68 cm nad zemou. Je možné ju kedykoľvek jednoducho a rýchlo vybrať z nášľapnej dosky, čím ušetríte miesto na prepravu alebo uskladnenie celej kolobežky.
Jedinečnosť detských kolobežiek Mini Micro Deluxe je v špeciálnom patentovanom mechanizme, ktorý zatáča nakláňaním riadiace tyče a ľahkým prenesením rovnováhy. Vďaka tomuto systému sa u detí zlepšuje rovnováha, koordinácia a motorické zručnosti. Deti veľmi rýchlo pochopia princíp zatáčania a môžu sa tak zapojiť do "pretekov" so staršími deťmi a súrodencami. Riadiaca tyč je pevná a z bezpečnostných dôvodov sa neotáča (ako napr. Pri bicykli). Slúži ako stabilná a pevná opora pri jazde a riadení.
Rúčky riadidiel majú na okrajoch ochranný prvok, ktorý zabraňuje pošmyknutiu ruky do strany, chránia prsty pri tesnom prejazde okolo pevných prekážok, ale ochránia napríklad aj lak auta, keď to jazdec neodhadne.

Nášľapná doska je vystužená sklenými vláknami a na hornej strane má z bezpečnostných dôvodov protišmykovú vrstvu (nadpis). Všetky hrany dosky sú zaoblené, čím predchádzajú zranenia pri manipulácii. V zadnej časti dosky je nad zadným kolieskom nášľapná brzda a reflexné prvky.

Detská kolobežka Mini Micro Deluxe má 3 kolieska z dôvodu dobrej stability a ergonómie pri odraze. Predné dve kolieska sú osadené LED svetlami, ktoré nepotrebujú batérie a ktoré začnú svietiť vo chvíli, kedy sa kolieska rozbehnú. Predné kolieska sú väčšie (120 mm) a to z dôvodu lepšieho prekonávania nerovností. Zadné koliesko je menšie (80 mm) a je umiestnené uprostred tak, aby neprekážalo nohe aj pri veľkom odraze.

Vďaka veľmi nízkej váhe sa s touto detskou kolobežkou dobre manipuluje a to platí tak pre jazdcov, ako aj pre rodičiov.
Po celom svete bola táto detská kolobežka Mini Micro Deluxe niekoľkokrát zvolená ako "hračka roka pre deti a rodičov". Prehľad ocenení nájdete v obrazovej prílohe.

JEDINEČNOSŤ

predné LED kolieska
zatáča prenesením váhy a naklonením riadiacej tyče
nastaviteľná výška riadidiel
veľmi nízka váha
jednoduché, bezpečné a intuitívne ovládanie
vylepšená tuhosť nášľapné dosky
lakovaná riadiaca tyč vo farbe kolobežky
nosnosť 35 kg
ŠPECIFIKÁCIE

Určenie: zábava, pohyb, rozvoj motoriky
Vek: 2 - 5 rokov
Hmotnosť: 1,99 kg
Špecialita: stabilita a nakláňanie
Nastaviteľná výška riadidlovej tyče: áno
Možnosť vybratia riadidlovej tyče: áno
Výška riadidlovej tyče: 48-68 cm
Šírka riadidiel: 26 cm
Skladacie riadidlá: nie
Veľkosť koliesok: 120/80 mm
Šírka koliesok: 24 mm
Materiál koliesok: PU
Typ koliesok: 78° Shore A
Šírka dosky: 11 cm
Dĺžka dosky: 30 cm
Materiál dosky: vystužený plast
Výška od zemi: 5,5 cm
Zloženie rukovätí: nie
Brzda: áno
Očko na popruh: nie

Nový komentár

* (Povinné)

Prihlásenie